شركت صنعتي و شيميائي كيمياكار در سال 1337 بمنظور توليد انواع حشره كشهاي خانگي تاسيس گرديد. تا قبل از تاسيس اين شركت تنها حشره كش موجود در كشور امشي بود كه توسط شركت ملي نفت ايران و بصورت محدود عرضه مي گرديد. 

بنابراين شركت كيمياكار اولين توليد كننده حشره كشهاي خانگي در بخش خصوصي مي باشد كه از همان ابتدا تنوع محصولات و كيفيت خوب را در دستور كار خويش قرار داد .اولين حشره كش توليدي اين واحد حشره كش مايع با نام كارپل بود .
شركت كيمياكار علاوه بر تكيه بر تخصص و معلومات و تجربيات همكاران خود در سال 1346 بمنظور استفاده از دانش فني توليد كنندگان مطرح جهان موفق گرديد با شركت فوماكيلاي ژاپن همكاري نمايد. 
شركت فوماكيلا از پايه گذاران شركتهاي تحقيقاتي و توليدي حشره كشهاي خانگي در دنيا مي باشد . همكاريهاي صميمانه و تبادل اطلاعات بين شركت فوماكيلاي ژاپن و شركت كيمياكار از ابتدا تا كنون سبب افزايش كيفيت و همچنين تنوع توليدات اين واحد گرديده است.
انواع حشره كشهاي مايع و اسپري و دستگاههاي برقي و قرص حشره كش . پودرهاي ضد حشرات خزنده . حشره كش پاش و انواع ضد بيد و بوگير از محصولات اين شركت است كه همه ساله بر تنوع و گوناگوني آن افزوده مي گردد.

 

 

 

لینک ها

گالری

تماس با ما

آدرس : تهران - ميدان فاطمي - نبش بيستون - ساختمان لئون - واحد 20
تلفن : 88973764 - 88978072
فكس : 88963977
پست الكترونيك : info@kimiakar.co.ir

 

JoomShaper